01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 18, оф. 303

(044) 221-0880, (098) 294-0808 Office@esu.net.ua

ДОСВІД РОБОТИ

ТОВ «Експертна служба України» – це самостійний спеціалізований заклад, суб’єкт оціночної діяльності що надає послуги з незалежної оцінки майна, який створено у 2014 році внаслідок виділення окремих напрямків діяльності, що викликало потребу утворення окремої юридичної особи під керівництвом досвідченого фахівця.

За цей час нами здобуто досвід оцінки, починаючи з транспортних засобів, нерухомості, закінчуючи літальними апаратами та великими цілісними майновими комплексами й пакетами ЦП.

Товариством також проводяться експертні дослідження щодо визначення вартості прав вимоги за кредитами, корпоративних прав, цінних паперів, нерухомого та рухомого майна, основних засобів, оборотних та необоротних активів, а також вартості бізнесу.

За час роботи на ринку Товариство співпрацювало та укладало договори з надання послуг щодо незалежної оцінки, з банками та фінустановами, у т.ч: АБ «Укргазбанк», АТ «УКРСОЦБАНК», АТ «Райффазен Банк Аваль», АТ КБ «Приват Банк», АТ «ОТП Банк», АТ «АЛЬФА-БАНК», АТ «Укрексімбанк», АТ «ПУМБ», юридичними та фізичними особами.

Ми завжди раді допомогти у ефективному вирішенні питань, що виникають в процесі здійснення господарської діяльності.

  1. Повне найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «Експертна служба України».
  2. Скорочене найменування: ТОВ «ЕСУ».
  3. Код ЄДРПОУ: 39564668;
  4. Адреса (місце знаходження): 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 18, офіс 303.
  5. Керівництво (прізвище, ім’я по батькові): Генеральний директор – Душинський Євген Іванович (з 2009 року надає послуги з оцінки майна та майнових прав);
  6. Телефон/факс головного офісу: (044) 221-0880, 098-294-08-08;
  7. Веб сайт та електронні поштові адреси: www.esu.net.ua, office@esu.net.ua.

 

Згідно Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності №277/2022 від 16.06.2022 року Фонду державного майна України, визначено напрями оцінки майна, щодо яких дозволена практична оціночна діяльність:

  1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі;
  2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Спеціалізація в межах напрямів оцінки:

1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок;

1.2. Оцінка машин і обладнання;

1.3. Оцінка колісних транспортних засобів;

1.4. Оцінка літальних апаратів;

1.5. Оцінка судноплавних засобів;

1.6. Оцінка рухомих речей що становлять культурну цінність;

1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність;

2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об’єкти інтелектуальної власності);

2.2. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Експертна грошова оцінка земельних ділянок.